Ogłoszenie o pracę:

Specjalista / Doradca ds. nieruchomości

Miejsce pracy: Kraków

Opis Stanowiska:

- pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż
- kompleksowa obsługa klienta w zakresie transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości
- przygotowywanie ofert handlowych i prezentowanie nieruchomości w terenie
- aktywna współpraca z doradcą kredytowym
- budowanie pozytywnych relacji z klientami indywidualnymi i biznesowymi

Jeżeli:

- Chcesz mieć wysokie zarobki, będące wielokrotnością średniej krajowej
- Chcesz pracować w sprzedaży
- Cenisz sobie elastyczne godziny pracy
- Chcesz zdobyć atrakcyjny, przyszłościowy zawód
- Chcesz rozwijać się współpracując z najlepszymi

Wymagania:

- zainteresowanie tematyką nieruchomości
- łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
- determinacja i chęć osiągnięcia sukcesu
- samodzielność
- poczucie humoru
- doświadczenie w obsłudze klienta
- umiejętności sprzedażowe

Oferujemy:

- pracę w młodym i kreatywnym zespole oraz przyjazną atmosferę w pracy
- wysokie zarobki ( wynagrodzenie podstawowe plus prowizje )
- pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko pracy
- nadzór i opiekę nad transakcjami
- pomoc i wiedzę w zakresie nieruchomości
- w pełni wyposażone miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji