Bliźniak 128 m2, Dębniki, 5 pokoi, ogród, garaż

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
999 000 PLN, Pow. 128,44 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
128,44 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Kraków Dębniki , Skotnicka
Rok budowy:
2022
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
613061
Powierzchnia działki:
360 m2
Cena za m2:
7777.95 PLN
Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 128,44 m2 zlokalizowany w nowo powstającej inwestycji w Krakowie przy ul. Skotnickiej. 


DOM:
Oferowana nieruchomość ma powierzchnię 128,44 m2 i posiada dwie pełne kondygnacje, wydzieloną kotłownie oraz garaż wbudowany w bryłę budynku. Każdy dom posiada możliwość adaptacji poddasza na dodatkowe pomieszczenie typu studio o powierzchni ok 24m2, które może służyć jako biuro, siłownia, biblioteka itp., gdyż nad kondygnacją piętra wykonana zostanie płyta żelbetowa gr 18cm, oraz poddasze/strych o łącznej powierzchni ponad 50m2. Powierzchnia poddasza i studio jest powierzchnią dodatkową, nie wliczoną do powierzchni użytkowej i zawiera się w cenie domu.

Na parterze domu znajdzie się przestronny salon z kuchnią o powierzchni około 37 m2 z wyjściem na ogród przez okno przesuwne typu HST, łazienka, wiatrołap oraz garaż wbudowany.
Na piętrze znajduje się sypialnia główna z prywatną garderobą i łazienką, dwie dodatkowe sypialnie, duża łazienka z wanną oraz kotłownia wraz z pomieszczeniem gospodarczym i pralnią.

Wielkość przynależnej działki to około 360 m2.

Wszystkie domy zostały zaprojektowane wykorzystując wiele rozwiązań służących m.in. ekonomii, środowisku, funkcjonalności, nowoczesności. Zostaną wyposażone w system wentylacji mechanicznej z rekuperacją, co nie tylko pozwoli na optymalne zużycie energii cieplnej, ale także zabezpieczy przed smogiem. Nasze energooszczędne budynki to wygoda użytkowania, a w szczególności niższe koszty utrzymania. Użytkownicy przez cały rok będą mogli cieszyć się doskonałym klimatem panującym w ich domach, gdyż będą one posiadały wysokiej jakości izolację termiczną oraz ogrzewanie podłogowe w całym budynku (w tym na strychu i w garażu).

Dom jest bardzo funkcjonalny i bogato wyposażony w nowoczesne technologie. Ponadto jest ciekawie zaprojektowany i bardzo dobrze doświetlony. Starannie dobrane materiały dają użytkownikom komfort mieszkania w nowoczesnej przestrzeni i przyjemność obcowania z naturą. Rozwiązania technologiczne o podwyższonym standardzie oraz zastosowane materiały i rozwiązania zapewnią optymalny koszt użytkowania. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim.


INWESTYCJA:
Osiedle zaprojektowane zostało w stylu modernistycznym, w którym funkcjonalność i prostota bryły przeważa nad detalami architektonicznymi. Minimalizm formy i kolorystyki nadaje osiedlu bardzo nowoczesny, modny i pożądany charakter.
Jest to kameralny kompleks 6 nowoczesnych domów jednorodzinnych dwulokalowych, w ramach których powstanie 12 funkcjonalnych apartamentów. Domy wykonane zostaną wg indywidualnego projektu, którego walory estetyczne będą wyeksponowane dzięki nowoczesnej i lekkiej formie architektonicznej wyróżniającej się wysuniętą bryłą garaży wbudowanych, dwuspadowym „spłaszczonym” dachem pokrytym „płaską” dachówką z attyką na środku oraz z minimalnymi okapami, elewacja w kontrastujących odcieniach bieli i antracytu oraz licznymi przeszkleniami.

Osiedle będzie posiadało własną oczyszczalnię ścieków, monitoring, oświetloną drogę, dla każdego segmentu podziemny zbiornik 10m3 na deszczówkę wraz z instalacją w ogrodzie do podlewania zieleni. Standardowo w domach znajdzie się rekuperacja (wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła), ogrzewanie podłogowe w całym budynku (również w garażu), okno z salonu typu HST szerokości 400cm.
Teren inwestycji będzie w pełni zagospodarowany, powstanie droga wewnętrzna, całość będzie ogrodzona, a o bezpieczeństwo zadba zdalnie otwierana brama wjazdowa.


LOKALIZACJA:
Inwestycja, na którym znajduje się nieruchomość położona jest w pobliżu Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a równocześnie doskonały i szybki dojazd do miasta. Do centrum jesteśmy w stanie przedostać się autem w ok. 15 minut lub w 25 min. komunikacją miejską. W niespełna kilka minut jesteśmy w stanie wyjechać na obwodnicę Krakowa i autostradę A4. Lokalizacja domów na działce w pobliżu ulicy Skotnickiej w dzielnicy Dębniki w spokojnej okolicy w otoczeniu terenów zielonych oraz zabudowy jednorodzinnej o niskiej intensywności.


DODATKOWE INFORMACJE:
- Termin oddania inwestycji przewidziany jest na IV kwartał 2022 roku
- W inwestycji posiadamy również inne metraże oraz układy domów
- Zakup bez podatku PCC
- Kupując dom w trakcie budowy, możemy dostosować jego układ i instalacje do twoich indywidualnych potrzeb


Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia nieruchomości.
Sylwia Wilczyńska
Tel. 796 980 527
E-mail: sylwia.wilczynska@nestbrokers.pl
Nieprawidłowy adres E-mail