Mieszkanie 35m2, Grzegórzki, blisko centrum

Mieszkanie na sprzedaż
502 715 PLN, Pow. 34,67 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
34,67 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Kraków Grzegórzki , Fabryczna
Rok budowy:
2021
Piętro:
3 na 10
Numer oferty:
270905
Cena za m2:
14 500 PLN
Na sprzedaż oferuję 1-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na Grzegórzkach przy ul. Fabrycznej.

OPIS:
Mieszkanie o metrażu 34,67 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju.
Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 3,18 m2. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim. Lokal będzie gotowy do odbioru w II kwartale 2021 roku. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Do mieszkania można dokupić miejsce postojowe w hali garażowej w cenie 50 000 PLN. Komórka lokatorska w cenie 4000 PLN/m2. Media miejskie, opomiarowane, brak gazu.

INWESTYCJA:
Obiekt ma w zamyśle stanowić samowystarczalną całość zapewniającą dostęp do komplementarnych usług, gdzie będzie można znaleźć idealną równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Jest to inwestycja omnifunkcyjna, czyli zróżnicowana nie tylko w zakresie funkcji, jakie będzie pełnić, ale również pod kątem tego, komu będzie służyć. Łączy jego historyczny charakter tego miejsca z nowoczesnością i oczekiwaniami współczesnego klienta biznesowego oraz indywidualnego.

Nowa zabudowa, powstająca na terenie o powierzchni 6,5 hektara, będzie się składała z budynków biurowych klasy A, tworzących kompleks biurowców, obiektów mieszkalnych oraz zrewitalizowanych budynków zabytkowych.

LOKALIZACJA:
Inwestycja wraz z częścią biurową realizowana jest na działce o powierzchni 6,5 ha na obszarze poprzemysłowym po dawnej Państwowej Wytwórni Wódek „POLMOS”, w miejscu z prawie 100-letnią historią. Teren położony jest między dwoma głównymi arteriami komunikacyjnymi, co pozwala na swobodny dostęp do najważniejszych miejsc w mieście. Tuż przy inwestycji planowany jest przystanek szybkiej kolei aglomeracyjnej PKP łączącej miasto z terenami podmiejskimi oraz z lotniskiem. Dla rowerzystów zapewniona jest rozwinięta sieć ścieżek rowerowych. Świetnie skomunikowana lokalizacja w samym sercu miasta umożliwia wygodny dostęp do powierzchni handlowo-usługowych, ośrodków użyteczności publicznej i całej oferty kulturalno-rozrywkowej Krakowa.

W inwestycji posiadamy również inne metraże mieszkań.
Zakup bez podatku PCC.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Sylwia Wilczyńska
tel. 796 980 527
sylwia.wilczynska@nestbrokers.pl
Nieprawidłowy adres E-mail