Mieszkanie 2 pokoje 39,83m2, ul. Rydlówka, garaz

Mieszkanie na sprzedaż
505 000 PLN, Pow. 39,83 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
39,83 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Kraków Podgórze , Rydlówka
Rok budowy:
2021
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
929457
Cena za m2:
12678.89 PLN
Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,83 m2 zlokalizowane przy ul. Rydlówka w nowo powstałej inwestycji.

MIESZKANIE:
Oferowane mieszkanie ma powierzchnię 39,83 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze w budynku 4-piętrowym. Nieruchomość składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz korytarza. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 4,40 m2. Okna wychodzą na ekspozycje północną. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim.


INWESTYCJA:
MATE3NY to osiedle trójkorzyści, oferuje bowiem bliskość trzech najważniejszych dla codziennej wygody obszarów - pracy, natury i centrum miasta. Jest zlokalizowane przy ul. Rydlówka, w sąsiedztwie rzeki Wilgi, Parku Zdrojowego i Ronda Matecznego. Osiedle znajduje się w niewielkiej odległości od kilku dużych kompleksów biurowych, do których można bardzo sprawnie dotrzeć nie tylko samochodem, ale też tramwajem, rowerem czy na piechotę. Położenie osiedla oferuje wiele sposobów spędzania wolnego czasu. Okolice rzeki Wilgi i Bulwary Wiślane to doskonałe miejsce na jogging i spacery, nieopodal znajduje się także zalew Zakrzówek i Skałki Twardowskiego. Blisko stąd do Rynku, na Kazimierz czy Stare Podgórze. Mate3ny to osiedle, które utworzą kameralne 3 i 4 piętrowe budynki. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli skorzystać z placu zabaw oraz specjalnie zaaranżowanego ogólnodostępnego tarasu widokowego na dachu jednego z budynków.

LOKALIZACJA:
Ulica Rydlówka położona jest w urokliwej dzielnicy Stare Podgórze. W pobliżu nieruchomości znajduję się świetnie rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa tak jak: sklepy, restauracje, apteki, banki i wiele innych. W niedalekiej odległości zlokalizowany jest Park Bednarskiego oraz Park Mateczny, nieco dalej Kopiec Krakusa. W ciągu dziesięciu minut dojdziemy na bulwary wiślane, natomiast spacer na Kazimierz to kwestia około 15 minut. W bezpośrednim otoczeniu zlokalizowana jest galeria handlowa Bonarka. Świetną komunikację z miastem zapewnia pobliskie Rondo na Matecznym, z którego odjeżdża kilkanaście linii tramwajowych oraz autobusowych.

DODATKOWE INFORMACJE:
- Sprzedaż na zasadzie cesji umowy praw z umowy deweloperskiej. Brak podatku PCC (2%)
- Miejsce postojowe w garażu podziemnym oznaczone nr 44 o powierzchni około 12,50 m2
- Komórka lokatorska oznaczona nr 25 o powierzchni około 2,63 m2

CENA:
505 000 PLN - mieszkanie
32 000 PLN - obowiązkowe miejsce parkingowe
13 000 PLN - obowiązkowa komórka lokatorska
Całość 550 000 PLN

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia nieruchomości.
Sylwia Wilczyńska
Tel. 796 980 527
E-mail: sylwia.wilczynska@nestbrokers.pl


Nieprawidłowy adres E-mail