Nowe mieszkanie 3 pokoje, Prądnik Biały, ogród

Mieszkanie na sprzedaż
609 151 PLN, Pow. 56,93 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
56,93 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Kraków Prądnik Biały , Dożynkowa
Rok budowy:
2021
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
559371
Cena za m2:
10 700 PLN
Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,9 m2 znajdujące się w nowo powstającej inwestycji w Krakowie przy ul. Dożynkowej. 

MIESZKANIE:
Oferowane mieszkanie ma powierzchnię 56,9 m2 i usytuowane jest na parterze w dwulokalowym domu jednorodzinnym. Nieruchomość składa się z:


  • hol: 6,94 m²

  • pokój: 11,72 m²

  • pokój: 8,96 m²

  • pokój dzienny: 15,59 m2

  • kuchnia: 9,20 m²

  • łazienka: 6,70 m²


Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne i bogato wyposażone w nowoczesne technologie. Ponadto jest ciekawie zaprojektowane i bardzo dobrze doświetlone. Starannie dobrane materiały dają użytkownikom komfort mieszkania w nowoczesnej przestrzeni i przyjemność obcowania z naturą. Rozwiązania technologiczne o podwyższonym standardzie oraz zastosowane materiały i rozwiązania zapewnią optymalny koszt użytkowania. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim.

INWESTYCJA:
Osiedle zaprojektowane zostało w stylu modernistycznym, w którym funkcjonalność i prostota bryły przeważa nad detalami architektonicznymi. Minimalizm formy i kolorystyki nadaje osiedlu bardzo nowoczesny, modny i pożądany charakter.
Jest to kameralny kompleks 8 nowoczesnych domów jednorodzinnych dwulokalowych, w ramach których powstanie 16 funkcjonalnych apartamentów. Do każdego apartamentu na 1 piętrze przynależy olbrzymi widokowy zielony taras zlokalizowany na dachu budynku, a mieszkańcy parteru będą mogli cieszyć się ogrodzonymi ogródkami. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe na parkingu zewnętrznym zlokalizowanym na części wspólnej.
Teren inwestycji będzie w pełni zagospodarowany, powstanie droga wewnętrzna, całość będzie ogrodzona, a o bezpieczeństwo zadba zdalnie otwierana brama wjazdowa.

LOKALIZACJA:
Inwestycja zlokalizowana jest w północnej części Krakowa w dzielnicy Prądnik Biały. Położona jest na wzniesieniu, pomiędzy krakowskimi fortyfikacjami Witkowice i Marszowiec, z którego rozciąga się piękny widok na panoramę Krakowa. Zimą i wczesną wiosną ze wzniesienia widać również ośnieżone szczyty Tatr.
W sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, sklepy spożywcze oraz placówki edukacyjne - przedszkole i szkoła podstawowa. W bliskiej odległości od inwestycji rozpościera się Las Witkowicki. Dzięki położeniu na północy Krakowa Nova Dożynkowa zapewnia sprawną komunikację z każdą dzielnicą miasta - zarówno samochodem jak i transportem miejskim. Wygodny dojazd do głównych arterii komunikacyjnych, bliskość obwodnicy i tras wylotowych.

DODATKOWE INFORMACJE:
- Termin oddania inwestycji przewidziany jest na IV kwartał 2021 roku
- Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe na parkingu zewnętrznym

W inwestycji posiadamy również inne metraże oraz układy mieszkań.
Zakup bez podatku PCC.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia nieruchomości.
Sylwia Wilczyńska
Tel. 796 980 527
E-mail: sylwia.wilczynska@nestbrokers.pl
Nieprawidłowy adres E-mail