Departament Deweloperski 3D

Departament 3D - To wyspecjalizowany dział Nest Brokers skupiony na rynku pierwotnym. Zajmuje się przede wszystkim wyszukiwaniem i pozyskiwaniem gruntów, ich obrotem, a także szeroko pojmowanym wsparciem dla deweloperów.

Oferujemy unikatowe rozwiązanie outsourcingu procesu obsługi inwestycji w koncepcji end to end oraz możliwość współpracy, na bazie poszczególnych jej etapów, jak też części składowych.
 
Departament 3D workflow :

-zdobywanie kluczowych informacji i terenów, wyprzedzając konkurencję
-pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z zaufanymi deweloperami,
-wsparcie projektów kontrahentów począwszy od wyszukania perspektywicznej działki, przez wsparcie w biznesie na etapie sprzedaży, a kończąc na kompleksowej obsłudze wszelkich działań.

Departament 3D ludzie :


Janusz Policht

Zaangażowany w pracę na rynku nieruchomości od 2008 roku. Swoją karierę zaczynał jako Doradca ds. Nieruchomości w największej, wówczas firmie w Polsce. Dzięki wytrwałej, systematycznej pracy już w 2013 roku mógł rozwinąć skrzydła w roli Project Managera. Zarządzanie projektami zaowocowało sprzedażą ponad 250 mieszkań, budową bazy kontaktów, i rozwojem. W 2017 jako Trader, był już skoncentrowany na kontaktach z deweloperami. W 2020 roku, postanowił wykorzystać zdobyte doświadczenie by uczynić z Nest Brokers lidera na rynku. Od początku współpracy zajmuje się rynkiem pierwotnym w Departamencie 3D. Jeśli na horyzoncie widzisz cel i chcesz do niego dążyć, Janusz znajdzie do niego drogę, czasami wystarczy jedno spotkanie. To właśnie on może być Twoim przewodnikiem w drodze na biznesowy szczyt, a w weekendy można go spotkać choćby na tatrzańskim, górskim szlaku.

e-mail: janusz.policht@nestbrokers.pl
nr. tel: 785 906 152


Mariusz Bratek

W 2015 roku wkroczył na rynek nieruchomości jako Agent, by już w 2018 kontynuować pracę jako Business Deweloper Manager, w jednym z uznanych krakowskich biur pośrednictwa. Z pasją do nieustannego działania i sprzedaży często procedował symultanicznie skorelowane procesy handlowe. Obszarami obrotu są dla niego; telekomunikacja, systemy grzewcze, fotowoltaika oraz kampanie reklamowe.
Na przestrzeni lat, wcielał się w role; koordynatora, właściciela firm w tym sklepu internetowego czy trenera. Sam również nie ustaje w dążeniu do podnoszenia kwalifikacji, uczestnicząc w zdywersyfikowanych tematycznie szkoleniach. Weekendy to dla niego czas na, rower, majsterkowanie, podróże i kulinaria.
Od 2020 roku jako Ekspert ds. Nieruchomości, pracuje z Nest Brokers, tworząc i rozwijając Departament 3D. Pozyskuje unikalne nieruchomości, z naciskiem na grunty. Budując i pielęgnując relacje na rynku pierwotnym. Ceni kontakt z ludźmi, a jako urodzony handlowiec; pozyska, kupi i sprzeda Twoją działkę lub grunt, którego szukasz.

e-mail: mariusz.bratek@nestbrokers.pl
nr. tel: 574 980 527