DOM NA WOLI JUSTOWSKIEJ BEZ PCC MEGA CENA

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
1 690 000 PLN, Pow. 140 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
140 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Kraków Wola Justowska , Józefa Becka
Rok budowy:
2022
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
113177
Powierzchnia działki:
550 m2
Cena za m2:
12071.43 PLN
Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 140m2 na Woli Justowskiej.

KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PODATKU PCC!

OPIS

Dom jest wykończony gotowy do zamieszkania bez mebli ruchomych. W kuchni znajduję się niezbędny sprzęt AGD: płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, lodówko zamrażarka, okap kuchenny, duża zmywarka, zlewozmywak z baterią. Dom został wykonany w technologii domy prefabrykowane szkieletowe i jest wyposażony w technologie inteligentnych systemów zarządzania energią, jak również ma rozprowadzoną instalację pod zaawansowane zabezpieczenia takie jak alarm z ochroną. Dodatkowo posiada garaż oraz istnieje możliwość powiększenia na działce przestrzeni o prywatny parking przed domem co pozwoli komfortowo parkować nawet do 4 samochodów. Nieruchomość leży na 5,5 arowej działce.
W każdym pokoju zamontowana klimatyzacja z osobnym sterownikiem. 
Na poddaszu znajduję się dodatkowa przestrzeń do przechowywania różnych rzeczy. 

ZALETY  OFEROWANEJ  NIERUCHOMOŚCI

a) maty grzewcze na podczerwień
dzięki ogrzewaniu umieszczonemu w sufitach na podczerwień, (które jest stosowane w inkubatorach), nie emitujemy żadnych pyłów i CO2, co wpływa na lepszą jakość powietrza w domu. Maty poprawiają samopoczucie u alergików i osób chorych na astmę, ponieważ ogrzewanie nie unosi kurzu i roztoczy. Brak rur i kaloryferów stwarza większe możliwości aranżacji pomieszczeń i szybsze ich nagrzewanie. Fale podczerwieni ogrzewają jednocześnie podłogę, ściany, sufit i wszelkie przedmioty, zapewniając natychmiastowe uczucie ciepła.
b) klimatyzacja
dla Twojego maksymalnego komfortu zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania klimatyzacyjne, które bez względu na aurę umożliwiają utrzymanie optymalnej temperatury przez cały rok, we wszystkich pomieszczeniach.
c) rekuperacja
nieruchomość posiada własny system rekuperacji, który zapewnia czyste i świeże powietrze we wszystkich pomieszczeniach. Takie rozwiązanie, to nie tylko gwarancja zdrowego otoczenia dla Twojej rodziny, ale także prosty i ekologiczny sposób na obniżenie kosztów ogrzewania - odzyskiem ciepła.
d) fotowoltaike 
technologia te sprawia, że dom jest zeroemisyjny i samowystarczalny. Zainstalowane panele fotowoltaiczne pozwalają na wykorzystanie energii słonecznej do zasilania Twojego domu.
e) szambo, oczyszczalnia ścieków

PARTER 54,8m2
-salon 31m2
-kuchnia 7,3m2
-garderoba 3,1m2
-łazienka 2,5m2
-przedpokój 6,7m2
-klatka schodowa 4m2
-garaż 16,6m2
PIĘTRO 68,60m2
-sypialnia  21,7m2
-sypialnia 14,5m2
-sypialnia  13,9m2
-łazienka z wanną i prysznicem 8,1m2
-garderoba 3,1m2
-korytarz 7,3m2
LOKALIZACJA
Dom zlokalizowany jest w spokojnej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie. Teren bardzo dobrze skomunikowany z centrum Krakowa ,obwodnicą A4 oraz Portem Lotniczym w Balicach. W niedużej odległości market spożywczy Lidl, Biedronka, przystanek autobusowy, kolejowy oraz Las Wolski, tereny spacerowe, dużo zieleni. Dojazdu do centrum Krakowa możliwy w czasie około 15 minut. 
TECHNOLOGIA BUDOWY DOMU
Budynek energooszczędny, o zapotrzebowaniu na energię na poziomie 30 kWh/m2.rok, Dla porównania budynki w technologii tradycyjnej mają zapotrzebowanie na energię na poziomie 120 do 180 kWh/m2.rok. Dom posiada 30 letnią gwarancję przy pokryciu blachą z gwarancją producenta. Na terenie Niemiec domy w tej technologii są budowane już kilkadziesiąt lat i wykazy się żywotnością dorównującą domom w technologii tradycyjnej. Wysoka jakość produktu finalnego zapewnia wykonanie wszystkich elementów budynku w zakładzie produkcyjnym, czyli ścian zewnętrznych , działowych ,stropów i dachu a następnie dowóz na miejsce budowy i składanie elementów .
Ściany posiadają wszelką stolarkę , ocieplenie oraz wykończenie zewnętrzne .Po złożeniu elementów na placu budowy. Wszelkie instalacje wewnętrzne są montowane już w zakładzie podczas produkcji danego modułu domu.

PO WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO 
KLUCZE U NAS W ODDZIALE. 


CENA
Cena domu pod klucz wynosi 1 690 000,00 złotych 

Zapraszam na prezentację.Nieprawidłowy adres E-mail