Nowowiejska/Kazimierza Wielkiego 2 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż
629 000,00 PLN, Pow. 41,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
41,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Kraków Krowodrza , Nowowiejska
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
753640
Cena za m2:
15 156,63 PLN
DWA POKOJE W CENTRUM KROWODRZY

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 znajdujące się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku  przy ul. Nowowiejskiej. Mieszkanie jest funkcjonalne, składa się z dwóch sypialni, kuchni,  łazienki z prysznicem oraz balkonu. Do mieszkania przynależy balkon. Stan pomieszczeń jdo remontu.

CECHY NIERUCHOMOŚCI:

Ogrzewanie i ciepłą woda MPEC
Mieszkanie do remontu 
Czynsz 900 zł
Ekspozycja wschód/zachód
Pełna własność / czysta księga wieczysta
Zadbany doinwetowany budynek

Mieszkanie, dzięki lokalizacji świetnie nada się na wynajem długo lub krótkoterminowy lub jako pierwsze mieszkanie na start. Media w budynku są miejskie.

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się przy ul. Nowowiejskiej, w świetnie skomunikowanej części Krowodrzy/Łobzowa. To spokojna, a jednocześnie bardzo miejska lokalizacja z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut — sklepy, usługi, apteki, restauracje, kawiarnie oraz przystanki tramwajowe i autobusowe. Bliskość ul. Królewskiej, Kazimierza Wielkiego, Placu Inwalidów oraz Starego Miasta zapewnia szybki dostęp do centrum i pozostałych części Krakowa. Lokalizacja idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.
Nieprawidłowy adres E-mail