3 pokoje | 60 m² | balkon | Os. Oświecenia

Mieszkanie na sprzedaż
779 000,00 PLN, Pow. 60,28 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
60,28 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Kraków Mistrzejowice , Oświecenia
Rok budowy:
1991
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
523004
Cena za m2:
12 923,03 PLN
Kraków - Mistrzejowice - os. Oświecenia 

Prezentujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,28 m², usytuowane na 4. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku na jednym z bardziej  os. Oświecenia w Krakowie. 

Układ i stan mieszkania:

• 3 niezależne, ustawne pokoje - każdy z możliwością własnej aranżacji,
• oddzielna, jasna kuchnia z pełnym wyposażeniem,
• łazienka oraz osobne WC,
• przestronny przedpokój,
• do mieszkania przynależy duża piwnica ( 8 m²).

Mieszkanie jest dwustronne, ciche i dobrze doświetlone.


Całość zadbana, nie wymagająca nakładów, natomiast osoby ceniące wyższy standard mogą rozważyć drobne odświeżenie. Nieruchomość doskonale sprawdzi się w przypadku osób poszukających większej przestrzeni, rodzin z dziećmi, a także jako dochodowa inwestycja pod wynajem. 

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest balkon z widokiem na zieleń.

Rozkład pomieszczeń został dobrze przemyślany a każde z pomieszczeń daje wiele możliwości adaptacji przestrzeni według własnych potrzeb.

Nieruchomość dobrze doświetlona dzięki dużym plastikowym oknom oraz dwustronnej ekspozycji (północ - południe).

Wielkość pomieszczeń:
Przedpokój -  10,37 m²
Pokój 1 (salon) -  17,70 m²
Kuchnia - 7,70 m²
Pokój 2 - 9,70 m²
Pokój 3 - 9,20
Łazienka - 4,41 m²
WC - 1,11 m²

Ogrzewanie centralne miejskie. Ciepła woda z sieci miejskiej. Plastikowe duże okna. Żeberkowe kaloryfery (w kuchni żeliwny).
Wysokość pomieszczeń 2,55 m.

CENA: 779 000 PLN (do rozsądnej negocjacji)

Stan prawny: spółdzielczo-własnościowe z KW
Opłaty:
Czynsz ok. 700 zł/1 os. zawiera m.in. ogrzewanie, wodę i śmieci, fundusz remontowy

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Budynek i otoczenie
Mieszkalny wielolokalowy, składający się z 5 kondygnacji nadziemnych oraz 1 podziemnej. Budynek ocieplony. Zadbany z lat 90-tych XX wieku, zrealizowany w technologii wielkiej płyty. Teren wokół budynku zagospodarowany trawniki chodniki, drogi,  miejsca parkingowe za szlabanem.

• pełna infrastruktura - w pobliżu Centrum Serenada, sklepy, markety, apteki, punkty usługowe w zasięgu spaceru,
• w pobliżu szkoły, przedszkola i żłobki,
• zieleń i rekreacja - tuż obok Park Reduta, Park Tysiąclecia z alejkami spacerowymi, placami zabaw i miejscem do aktywności na świeżym powietrzu,
• doskonała komunikacja miejska - szybki dostęp do autobusów (najbliższy przystanek Marchołta), łatwy dojazd zarówno do centrum Krakowa, jak i do obwodnicy.

Jeśli szukasz większej przestrzeni, spokojnej, zielonej okolicy, świetnej komunikacji i jednocześnie pełnej infrastruktury na co dzień - to miejsce z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. 

Zadzwoń teraz i zapytaj o szczegóły lub umów się na prezentację!
666 659 700
Gabriela Herbut
Nest Brokers
 

Nieprawidłowy adres E-mail