Płaszów, ul. Lasówka, 58.48m2, 3 pokoje, 2023r

Mieszkanie na sprzedaż
639 000 PLN, Pow. 58,48 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
58,48 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Kraków Płaszów , Lasówka
Rok budowy:
2023
Piętro:
6 na 7
Numer oferty:
315165
Cena za m2:
10926.81 PLN
Na sprzedaż mieszkanie położone na 6 piętrze budynku. Na powierzchnię 58.48 m2 składać się będzie: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój, łazienka.

Do mieszkania przynależy balkon.

Szukasz innego układu, lub interesuje Cię wyższe piętro? Posiadamy więcej układów na sprzedaż w tej inwestycji!

CENA:

639.000 zł - w systemie płatności 10/90

EG5 - Miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie 35 000 zł
K-K29 - Komórka lokatorska w cenie 7.000 zł

Zakup bez podatku PCC

Sprzedaż na zasadzie Cesji.

Inwestycja graniczy z Parkiem Rzecznym Ogród Płaszów. Jest to jeden z największych parków Podgórza znajdujący się między ulicami: Myśliwską, Gumniska i Lasówką.

Tylko 100 metrów od Bulwarów Wiślanych.

Osiedle Lasówka to nowa inwestycja mieszkaniowa znajdująca się przy ulicy Lasówka w Krakowie. Doskonała lokalizacja dla doceniających uroki życia w zieleni i jednocześnie chcących korzystać z zalet mieszkania w mieście.

W pobliżu osiedla znajdują się szkoła, przedszkole, sklepy spożywcze. Przystanki autobusowe znajdują się 600 m od inwestycji, przy ulicy Nowohuckiej. Przystanki tramwajowe znajdują się 900 m, przy ulicy
Lipskiej.
Wyjazd, dojazd: ulica Lasówka będzie rozbudowana od strony ulicy Nowohuckiej poprzez osiedle Lasówka aż do ul. Myśliwskiej, przez innego dewelopera na tym odcinku.
Działka objęta inwestycją ze strony zachodniej przylega do Parku Rzecznego Ogród Płaszów, od wschodu do zieleni publicznej, ciągnącej się wzdłuż rzeki Wisły. Od południowej to także zieleń publiczna o szerokości ok. 50 m, od strony budynków Spółdzielni Energetyk, jest pas zieleni z zakazem budowania.
Teren jest objęty planem zagospodarowania, co oznacza, że w odległości od kilkudziesięciu do kilkuset metrów nie może powstać żaden nowy budynek.

Doskonałe miejsce wytchnienia dla rodziny, które graniczy z Parkiem Rzecznym Ogród Płaszów i bulwarem wiślanym
-Szkoła podstawowa
-Przedszkole
-Komunikacja miejska
-Całoroczne Centrum Sportów Zimowych w Płaszowie
-Park Rzeczny
-Ścieżki rowerowe
-Zalew Bagry
-Przystań żeglarska
-Sklepy
Całoroczne Centrum Sportów Zimowych w Płaszowie
Taki obiekt w niedługim czasie pojawi się na mapie ośrodków sportowych w Krakowie. Zapewne będzie to furtka do rozwoju zimowych dyscyplin sportowych i kto wie ilu mistrzów wykształci pod swoim dachem. Co więcej obiekt będzie dla każdego bowiem będzie stanowił również centrum rekreacji. Obiekt powstanie na terenie należącym do miasta (w rejonie ulic Lipskiej i Myśliwskiej, w Dzielnicy XIII Podgórze). Lokalizacja i charakter inwestycji są zgodne z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Co znajdzie się w obiekcie - pełen artykuł na naszym blogu TUTAJ

DROGA przy ulicy Lasówka
W ramach kontraktu innego dewelopera na wysokości osiedla, od strony ulicy Lasówka, będzie wybudowany odcinek ulicy (na razie nie ma ona swojej nazwy). Nowa ulica będzie łączyła bezpośrednio ulicę Lasówka z ulicą Myśliwską i Lipską. Jest to kontrakt gminy Kraków, na który wydano już Zezwolenie Realizacji Inwestycji Drogowej (ZRID)

W ramach remontu i umacniania wałów wzdłuż rzeki Wisła, przez firmę Skanska, realizowany jest projekt, współfinansowany w części środkami unijnymi, gdzie planowane jest wybudowanie utwardzonej ścieżki na koronie walów, na odcinku od portu Płaszów do ujścia rzeki Drwini.
Nieprawidłowy adres E-mail