ul. Bagrowa, 45m2, 3 pokoje, Gotowy!

Mieszkanie na sprzedaż
715 000 PLN, Pow. 45 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
45 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Kraków Płaszów , Bagrowa
Rok budowy:
2023
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
139775
Cena za m2:
15888.89 PLN
Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bagrowej. 

Mieszkanie ma 3 pokoje (45 m2), zlokalizowane jest na 3 piętrze, okna na wschód, mieszkanie jest gotowe do zamieszkania lub jako inwestycja pod najem. Umeblowane, całościowy sprzęt AGD, łazienka wyposażona w wannę, prysznic z deszczownicą, 2 sypialnie, BIO kominek, klimatyzacja, 2 miejsca postojowe, w budynku stacja do ładowania samochodów elektrycznych. 

CENA:
715 000 zł za Apartament
2 miejsca postojowe w garażu podziemnym na -1 płatne 42.000 zł /szt = 84.000 zł

- WYDZIELONA KW KSIĘGA WIECZYSTA
- BEZ podatku PCC - oszczędność 17 000 zł
- Projekt wnętrza i wizualizacje w cenie - oszczędność 15 000 zł 
- czynsz około 450 zł 

ZESTAWIENIE POWIERZCHNI:

1. HOL - 5,60m2
2. SALON Z ANEKSEM - 18,00m2
3. SYPIALNIA RODZICÓW - 9,69m2
4. POKÓJ DZIECKA - 7,04m2
5. ŁAZIENKA - 4,24m2
SUMA: 44,57m2
6. BALKON - 9,15m2

PIĘKNY WIDOK NA BAGRY FLOW PARK i ZIELEŃ DZIEDZIŃCA WEWNĘTRZNEGO

Wygodny, cichy i słoneczny balkon

NOWE: okna, instalacje, ściany, podłogi, stolarka, przepiękna łazienka, kuchnia, AGD na gwarancji, balkon, nowe budownictwo, designerskie części wspólnie, klatki schodowe, zagospodarowanie terenu i zieleni, plac zabaw.

LOKALIZACJA I BUDYNEK:

Apartament zlokalizowany w sercu Krakowskiego Podgórza (PŁASZÓW). Dzielnica Podgórze dawniej dzielnica przemysłowa na przestrzeni kilku ostatnich lat stała się modnym i popularnym zakątkiem miasta. Obecnie jest jedną z ciekawszych i bardzo modnych dzielnic Krakowa, ze względu na bardzo szybki rozwój rekreacyjno - biznesowy oraz dużą ilość zieleni. Dobra lokalizacja, liczne miejsca pracy oraz planowana Nowa Dzielnica na terenie Płaszowa i Rybitw powoduje, że zamieszkują tutaj ludzie młodzi, dynamiczni, przedsiębiorczy oraz rodziny z dziećmi. W najbliższej okolicy sukcesywnie rozwijana jest również część biznesowa - powstaje wiele nowych inwestycji i centrów biznesowych tj. CISCO, Enterprise Park, Orange Office Park, Shuwary Park, Farmina. To idealne miejsce dla pomysłowych przedsiębiorców, którzy tutaj chcą rozwinąć swój biznes i mieszkać w okolicy.

Apartament na nowoczesnym osiedlu spełni oczekiwania osób, dla których liczy się dostęp do zieleni oraz do bogatej oferty rekreacyjnej i wypoczynkowej Krakowa. Spacer nad zlewem Bagry, pełna zieleni Promenada Chorwacka, Tężnia Solankowa, Flow Park Bagry, Przystań Żeglarska - wszystko jest na wyciagnięcie ręki.

Dodatkowo bezpośrednia okolica Bagry cieszy się ogromną popularnością wśród inwestorów działających na krakowskim rynku najmu

Innowacje: panele fotowoltaiczne, instalacja pod stacje ładowania pojazdów elektrycznych, zielony dachy ekstensywny, smarthome, ciepłe ściany i okna, rowerownia.
Nieprawidłowy adres E-mail