5 pokoi, parter z ogródkiem

Mieszkanie na sprzedaż
1 559 000 PLN, Pow. 136,60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
136,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Kraków Prądnik Biały , Władysława Łokietka
Rok budowy:
2025
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
759861
Cena za m2:
11412.88 PLN
Zapraszamy Państwa do prezentacji naszej nowej inwestycji domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej  przy ul. Łokietka. Osiedle składa się z 14 budynków, w których znajdzie się w sumie 56 lokali mieszkalnych w czterech wersjach metrażowych i rozkładowych (od 89 m2 do 136 m2). Naszym celem było to aby inwestycja Łokietka Park Lane wyróżniała się niezwykle przemyślanymi rozkładami mieszkań. Zadbaliśmy o to, aby każdy lokal posiadał inne atuty i dostęp do przestronnego ogródka lub tarasu. Niektóre lokale posiadają unikalne rozwiązanie, czyli ogródki na poziomie pierwszego piętra. W 2 z 4 typów układów przewidziane mamy antresole użytkowe antresole i wysoki sufit nad częścią salonu (ok.5,9m) Równocześnie osiedle zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom jak największą prywatność i komfort. Każdy lokal posiada niezależny garaż. W budynkach zamontowane zostaną pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe oraz przygotowanie techniczne pod montaż instalacji fotowoltaicznych.


W ofercie posiadamy cztery typy mieszkań:

1. Kompaktowe 4 pokojowe mieszkania o powierzchni 89 m2 z dwoma ogródkami na parterze

2. Dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 136 m2 z dwoma ogródkami na parterze, użytkową antresolą i wysokim sufitem nad częścią salonu

3. Dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 121 m2 z tarasem i ogródkiem na poziomie 1 piętra, oraz tarasem na 2 piętrze

4. Dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 137 m2 z tarasem i ogródkiem na poziomie 1 piętra, oraz tarasem na 2 piętrze - układ B2 ( 1 +2 piętro)Wszystkie lokale posiadają własne, niezależne garaże w metrażu ok. 20m2 - podana cena to cena wraz z garażem.
Projekt charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia:

Lokale mieszkalne będą oddawane do użytku w stanie deweloperskim obejmującym:

• Wylewki cementowe

• Tynki gipsowe

• Rekuperację

• Pompy ciepła - ogrzewanie podłogowe

• Stolarkę aluminiową

• Kontaktrony w oknach

• Światłowód

• Biały montaż elektryczny

• Instalację pod klimatyzacje

• Przygotowanie pod fotowoltaikę

Wysokość pomieszczeń: od 270cm do 359cm.


Miejsca postojowe:

Dla właścicieli mieszkań będą do dyspozycji miejsca w garażach wbudowanych w bryłę budynku oraz miejsca w garażach wolnostojących (w zależności od typu budynku).


Ogrody:

Apartamenty zlokalizowane na parterze oraz wybrane apartamenty zlokalizowane na 1. piętrze posiadać będą dostęp do samodzielnych ogrodów o zróżnicowanej powierzchni. Ogródki przeznaczone będą do wyłącznej dyspozycji właścicieli, a ich granice będą wydzielone krzewami, zapewniając mieszkańcom poczucie komfortu.


Tarasy:

Wszystkie dwupoziomowe apartamenty będą posiadać dostęp do dodatkowej powierzchni w postaci tarasów. Ich rozmieszczenie gwarantować będzie maksymalną wygodę użytkowania.

Zapraszam do kontaktu:
Anna Kołodziejska
732980523
Nieprawidłowy adres E-mail