Opis nieruchomości
Na sprzedaż oferuję mieszkanie czteropokojowe o metrażu 69,22 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście / Prądnik Czerwony.
Inwestycja Dominikanów wybudowana przez znanego krakowskiego dewelopera Dasta.
Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, trzech osobnych sypialni, dwóch łazienek, hallu.
Mieszkanie jest zlokalizowane na 2 piętrze w budynku 3-piętrowym.
Dzięki temu, że mieszkanie ma ekspozycję dwustronną na przestrzał (wschód-zachód), jest bardzo jasne i doświetlone.
Od południa do wieczora w mieszkaniu operuje słońce.
Do mieszkania przynależą dwa balkony o ekspozycji zachodniej i wschodniej.
Mieszkanie jest sprzedawane w stanie deweloperskim i będzie gotowe do odbioru w czerwcu 2025 roku.
Do mieszkania należy dokupić dwa miejsca postojowe zlokalizowane w hali garażowej w dodatkowej cenie 70 tyś.
Zakup przynależności jest obligatoryjny.
Zakup mieszkania bez podatku PCC 2%.
Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.
Współpracujemy z firmami, które kompleksowo zajmą się wykończeniem mieszkania ze stanu deweloperskiego.
Budynek został wybudowany w bardzo wysokim standardzie części wspólnych dla najbardziej wymagających klientów.
Media w budynku są miejskie, liczniki są zamontowane na klatkach schodowych.
W budynku nie ma instalacji gazowej.
W budynku zamontowano kilka cichobieżnych wind.
Budynek znajduje się 200 m do przystanku komunikacji miejskiej autobusowej.
Bogata infrastruktura w okolicy (żłobki, przedszkola, sklepy, biurowce, przychodnie, Galerie Handlowe - Galeria Serenada i Galeria Krakowska).
Dodatkowym atutem jest bliskość trenerów zielonych - Park Zaczarowanej Dorożki znajduje się kilka minut pieszo od budynku.
Możliwość oglądania inwestycji codziennie w dni robocze.
Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy kompleksowo zajmą się pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup wymarzonego lokalu mieszkalnego.
Mieszkanie jest idealne zarówno do zamieszkania, jak również jako bezpieczna lokata kapitału na wynajem.
Zapraszam do kontaktu i umawiania się na prezentację.