Ruczaj _ blisko UJ _ 2 osobne pokoje

Mieszkanie na sprzedaż
550 000 PLN, Pow. 34 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
34 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Kraków Ruczaj , Jana Kantego Federowicza
Rok budowy:
2025
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
872366
Cena za m2:
16176.47 PLN

-
WE SPEAK ENGLISH!
СПІЛКУЮСЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!
-

Do sprzedaży dostępne jest mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone w prestiżowej miejscowości Kraków, na Ruczaju. Planowane oddanie do użytku to IV kwartał 2025 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Ogrzewanie zapewniane jest przez MPEC. Standard mieszkania jest deweloperski, co daje możliwość przystosowania wnętrza do własnych potrzeb i gustu.

Dodatkowym atutem tej oferty jest możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym, co zapewni Państwu wygodę i bezpieczeństwo. Cena miejsca postojowego wynosi 50 000 zł.

Lokalizacja mieszkania jest wyjątkowo dogodna - zaledwie 700 metrów od przystanku linii tramwajowej Czerwone Maki P+R oraz 400 metrów od przystanku linii autobusowej Bunscha.

Dodatkowo, w promieniu 400 metrów znajdują się żłobki oraz przedszkola, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Okolica oferuje także dostęp do lasów Tynieckich z licznie rozwiniętymi ścieżkami spacerowymi, biegowymi oraz rowerowymi, idealnymi do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

W najbliższej okolicy znajdują się również centra biurowe, takie jak Shell Business Operations Kraków, Motorola Solutions Systems, Nokia Solutions and Networks, Jagiellońskie Centrum Innowacji, Dot Office, Netia Data Center SOUL, Centrum Medicover Czerwone Maki, Leroy Merlin, UBS oraz Krakowski Park Technologiczny KPT, co czyni tę lokalizację również atrakcyjną dla osób poszukujących pracy w sektorze korporacyjnym.

Dodatkowo, warto podkreślić, że mieszkanie doskonale nadaje się pod kątem wynajmu dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji oraz umówienia się na prezentację!


Dodatkowo, warto podkreślić, że mieszkanie doskonale nadaje się pod kątem wynajmu dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Nieprawidłowy adres E-mail