Na sprzedaż mieszkanie 30m, Grzegórzki

Mieszkanie na sprzedaż
565 000,00 PLN, Pow. 30 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
30 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Kraków , Stefana Bobrowskiego
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
609917
Cena za m2:
18 833,33 PLN
Na sprzedaż jasna, przytulna kawalerka w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Grzegórzki. Mieszkanie składa się z:

• Nowe instalacje w całym mieszkaniu 

  • Mieszkanie do remontu gotowe do wejścia

  • Ogrzewanie MPEC / woda ogrzewana gazem

  • Niski czynsz - 400 zł

Mieszkanie gotowe do wejścia. 

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa

• Przystanek autobusowy / tramwajowy - 2 min 

  • Odległość od Rynku Głównego - 2 km

  • Bulwary nad Wisłą - 1,5 km

  • W pobliżu sklepy Biedronka, Żabka, Odido

  • Centrum biurowe Axis, Mogilska 43 Office, Regus

Mieszkanie idealnie nadaję się na start, dla studentów, jako inwestycja pod wynajem zarówno długo jak i krótkoterminowy. Prestiżowa lokalizacja, nieduży metraż oraz dobra cena czyni to mieszkanie dobrą okazją do zakupu.

Zapraszamy do kontaktu i na prezentacje.
Nieprawidłowy adres E-mail