Mariusz Bratek
Nest Brokers
W 2015 roku wkroczył na rynek nieruchomości jako Agent, by już w 2018 kontynuować pracę jako Business Deweloper Manager, w jednym z uznanych krakowskich biur pośrednictwa. Z pasją do nieustannego działania i sprzedaży często procedował symultanicznie skorelowane procesy handlowe. Obszarami obrotu są dla niego; telekomunikacja, systemy grzewcze, fotowoltaika oraz kampanie reklamowe.
Na przestrzeni lat, wcielał się w role; koordynatora, właściciela firm w tym sklepu internetowego czy trenera. Sam również nie ustaje w dążeniu do podnoszenia kwalifikacji, uczestnicząc w zdywersyfikowanych tematycznie szkoleniach. Weekendy to dla niego czas na, rower, majsterkowanie, podróże i kulinaria.
Od 2020 roku jako Ekspert ds. Nieruchomości, pracuje z Nest Brokers, tworząc i rozwijając Departament Deweloperski 3D. Pozyskuje unikalne nieruchomości, z naciskiem na grunty. Budując i pielęgnując relacje na rynku pierwotnym. Ceni kontakt z ludźmi, a jako urodzony handlowiec; pozyska, kupi i sprzeda Twoją działkę lub grunt, którego szukasz.

Aktualne oferty agenta